אודות

"בכל מקום שיש קוקה-קולה, יש חב"ד", אומר הפתגם העממי. אופס, אבל הוא לא נכון: בקובה, מדינה קומוניסטית, אין קוקה-קולה, אבל חב"ד פועלת במרץ רב כבר עשורים. אבל חב"ד, תודו שהופתעתם, נמצאת לא רק מעבר לים – אבל גם כאן, בישראל, בעיר חיפה בשכונת כרמל ובשכונת אחוזה קיים בית חב"ד שנותן את כל הלב לכל אחד.

יצאתם לטיול אחרי צבא? אין מצב של פגשתם שליח של חב"ד; בסעודת שבת בבנגקוק, בחילוץ ישראלים בנפאל, ב’קפה אינטרנט’ שפתוח לרשות הישראלים בקינשאסה. נסעתם לטיול משפחתי באירופה? סיכוי קלוש שפספסתם את החב"דניקים בונציה; שלא נתקלתם בהם בפריז, או באמסטרדם. וכן, כמובן גם אל הבסיס הנידח ששירתתם בו, מעבר להרי החושך, הם הגיעו. עם שמחה, וספוגניות בחנוכה, ומשלוחי מנות בפורים, ותמיד עם חיוך ומילה טובה.

"בכל מקום שיש קוקה-קולה, יש חב"ד", אומר הפתגם העממי. אופס, אבל הוא לא נכון: בקובה, מדינה קומוניסטית, אין קוקה-קולה, אבל חב"ד פועלת במרץ רב כבר עשורים.

אבל חב"ד, תודו שהופתעתם, נמצאת לא רק מעבר לים – אבל גם כאן, בישראל, בעיר חיפה בשכונת כרמל ובשכונת אחוזה קיים בית חב"ד שנותן את כל הלב לכל אחד.

אתם מוזמנים, באהבה ובחיוך גדולים, ועם זרועות פתוחות לרווחה, להיכנס אלינו לבית חב"ד כרמל - אחוזה. אנחנו מחכים לך ולך, רק תבואו.

שתף לחברים

שתף